Trucks And Trailers

Tır simülasyonu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 404 MB
  • Version
  • Dil TR / EN
  • Firma SCS Software
Simülatör oyunlarının başarılı yapımcılarından olan SCS Software firmasının yeni simülatör oyunu olan Trucks And Trailers sizlerle.
Simülatör oyunlarının başarılı yapımcılarından olan SCS Software firmasının yeni simülatör oyunu olan Trucks And Trailers sizlerle.

Normal yollarda şehirler arası tır süremediğimiz oyunda, sadece belirli bir alanda dorse alıp park etme gibi bölümler bulunuyor. Oyunun göze çarpan en önemli özelliği firma tarafından tamamen Türkçe dil desteğiyle hazırlanması. Resimlerde de görebileceğiniz gibi Trucks & Trailers da Türkçe'nin de aralarında bulunduğu onlarca dil mevcut.

Görevler üzerinden ilerlediğiniz oyunda başlangıç olarak eğitim amaçlı, aracı tanımanız ve direksiyon kabiliyetinizin artması için görevler verilirken, ilerleyen görevlerde zorluk seviyesi artıyor. Hatta o kadar artmakta ki bir kaç görevi tamamlamak için saatlerinizi harcayabilirsiniz. Görevleri yapmaya çalışırken belli bir zaman işliyor. Belirli süre içinde eğer görevi başarıyla tamamlarsanız, en yüksek ödülü alıyorsunuz.

Farklı kamera açıları ile oynayabildiğiniz oyunda, size en iyi açıyı sağlayacak ya da görmek istediğiniz noktayı en iyi şekilde ekrana getirecek kameralar ile yarışabilirsiniz. Fakat görevlerin zorluk seviyesi artıkça araç dışı kamera açıları da kısıtlanıyor. Yani sadece kabin içinden oyunu yönetebiliyorsunuz. Bu durumda tek yardımcılarınız aynalar oluyor.

Grafikleri ise size gerçek bir tır hissini yaşatacak şekilde. Kabin içerisinde imdat olarak adlandırılan el freninden, otomatik cam düğmelerine kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Siz görevlerinizi yerine getirirken dışarıda yürüyen konuşan insanlar var. Ortamın atmosferi gerçekçi olarak yansıtılmış yani.

Ses efektleri de ayrıntılı bir şekilde yansıtılmış Özellikle motor sesi tır modeline göre farklılaştırılmış. Yani her araç aynı sesi çıkartmıyor. Bu güzel bir ayrıntı. Bütün bu artılar düşünüldüğü zaman kesinlikle zevk alacağınız bir oyun olduğunu görebiliriz. İyi eğlenceler.
Daha Fazla Göster
Trucks And Trailers indir